פיצ'ר חדש מבית אקסלנדו: Excelando Maily

פיצ'ר חדש מבית אקסלנדו למשתמשי Power BI מאפשר שליחת דוחות מוגדרים היטב ומתוזמנים בהתאם להנעה לפעולה של הנמען על המייל: מנהל זוטר, סוכן וכד'. תן לדאטה לעבוד בשבילך! איך זה עובד?

זוהי הדרך הקלה והמהירה להפיץ דוחות חכמים ומתוזמנים למספר גבוה של נמענים‎: המנהל מגדיר את הדוחות אותם הוא רוצה לשלוח: לדוגמה לסוכן יישלח דוח שכולל את היעדים שלו והמרחק מהיעד, קטגוריות חלשות וחזקות ויעורר תובנות כמו לקוחות שממתינים לביקור. את הדוח יבחר המנהל מתי לשלוח: האם יניע לפעולה סוכן כשימתין לו במייל מדי בוקר או דווקא בסיכום היום? האם יישלח כמייל שבועי או אולי חודשי? בדרך זו נחשף הממוען אך ורק לדוח המפולטר לו. את המידע אפשר לשלוח כ-PDF או CSV, וכן להוסיף קבצי אקסל. בנוסף, אפשר להוסיף למייל נמען CC קבוע כמו מנהל נוסף או שותף לקו.

ההנעה לפעולה דרך הפיצ'ר היא מהירה: המנהל הזוטר או הסוכן מקבל מייל שחושף אותו נטו בפני מספרים, הוא יכול לשבץ מיד בלוח הזמנים שלו את העבודה על פי הנתונים: לחדש ביקורים אצל לקוח מסויים, להסתייג מעבודה משותפת ממי שלא מוכר את המוצרים או שהגבייה מולו מתעכבת וכדומה.

** הפיצ'ר החדש מוצע כרגע רק ללקוחות אקסלנדו שיש להם לפחות משתמש אחד פעיל

לפרטים נוספים והגדרות: [email protected]

מצ"ב דוגמה: דוח סוכן שהופק בפיצ'ר החדש

אהבתם? תשתפו!

Share on facebook
שתף ב-Facebook
Share on twitter
שתף ב-Twitter
Share on linkedin
שתף ב-LinkedIn
Share on pinterest
שתף ב-Pinterest

תגובות

כלים שימושיים

Power BI *Mobile* New Look

לאחר שבחודש יולי האחרון חידשה מיקרוסופט את מראה דוחות ה- Power BI בגרסת הWEB הגיע תור הנראות באפליקציה. האפליקציה הייחודית

קרא עוד »
מלון ענבל תמונה מויקיפדיה
סיפור לקוח

סיפור לקוח- מלון ענבל

  פרויקט ה-BI במלון ענבל הוא אחד הוותיקים באקסלנדו, ותחילתו באוקטובר 2015.  הפעילים  המרכזיים הם בעלי המלון ושדרת הניהול הבכיר עבורם

קרא עוד »