יש לך Sap Business One? הרווחת!

ללקוחות Sap Business One אקסלנדו מתאימה כמו כפפה.

החיבור הישיר של פלטפורמת מיקרוסופט Power BI לבסיס הנתונים (SQL) של Sap Business One יחד עם מנגנון הרענון האוטומטי (עד 8 פעמים ביום), מאפשרים לנו להגיש לך את נתוני העסק על מגש, לניתוח רב ממדי של המדדים הקריטיים בחתכים השונים, באופן עצמאי, חכם וקל.

מומלץ בחום, להכיר את היישומים הממוקדים שלנו לאתגרי DATA יומיומיים, אשר נבנו לאור ניסיון נצבר ממאות פרוייקטים בחברות מכל מגזר וגודל, כולם מתאימים ל Sap Business One. וכולם עושים שכל במשרד ובנייד.

עידן חדש של כלים עסקיים

ליהנות מיכולות שנותנות רוח גבית לעסק

שיתוף תובנות

העברת מידע בין מנהלים ואנשי שטח, בלחיצת כפתור

תצוגה בכל מכשיר

חוויית ניהול מעשירה ב-WEB, בטאבלט ובנייד

התראות

התראה על הצלחה/ כישלון/ חריגה במדד ביצוע משמעותי

Self Service BI

ניתוח המידע בחתכים השונים בקלות ובחכמה, בעצמך. ל Power BI יתרון מובהק בגמישות, במהירות, ביישום ובעלות.

גמישות

התאמה אישית של התצוגות לתהליכים העסקיים ודרך החשיבה שלך

ממשק ל-ERP, CRM

התאמה לפריוריטי, SAP BIZ 1, חשבשבת, Dynamics, קבצים שונים ועוד

דשבורד אחד שווה יותר מאלף מילים

מאגר הדשבורדים

קוקפיט מכירות
הגדלת לקוח ושיפור ריווחיות
ליגת ביצועי סוכן / סניף
לקוח 360 - CRM
ניהול המגוון
דיוק רמות המלאי
המלצות רכש
גבייה וחשיפה
בקרת תקציב/ ביצוע
דוחות פיננסים

להתנסות בדשבורד LIVE כאן ועכשיו

הצעד הראשון לניהול מקצועי

העבודה עם אקסלנדו תעזור לך לנצח על בסיס יומיומי

היכרות וחיבור לנתונים

נכיר, נסביר על הטכנולוגיה, נציג דוגמאות ורעיונות, נגדיר את מטרות המערכת ותאום ציפיות לתוצר, תהליך העבודה והמחיר

הקמת סביבת BI

נתקין את ממשק ריענון הנתונים לשירות מיקרוסופט Power BI. נבצע התאמות נדרשות ונבחן תאימות מספרים מול דוחות רפרנס ו...הדשבורד מוכן

מסירה והדרכה

נמסור לך פרטי גישה לסביבת הBI, נדריך אותך על האופן השימוש ונהיה כאן כדי לעזור לך להפיק את המירב מהנתונים שברשותך

מסירה והדרכה

ניהול חכם מתחיל עכשיו

עוברים מדוחות לדשבורדים

למידע נוסף והתנסות בעסק שלך

עוזרים לטובים ביותר להשתפר

חיים שרגל, מנהל מערכות מידע

קבוצת מבנה

עם השלמת פרויקט הסבת ה ERP היינו צריכים נדבך נוסף להצגת המידע הניהולי באופן ויזואלי, ידידותי למשתמש, שמאפשר קבלת דיווח על מגמות, השוואות לתקופות שונות והתראות לצורך קבלת החלטות ניהוליות, ולכן חיפשנו תוכנת BI שתאפשר קבלת ערך מוסף גבוה למערכת המידע בהשקעה כספית נמוכה יחסית ותוך זמן פיתוח קצר.פתרון ה-BI שנבחר ליישום היא תוכנת מיקרוסופט Power BI  שהוטמעה ע"י חברת אקסלנדו. המוצר נבחר בגלל אפשרויות הממשק למערכות הליבה, פתרון גמיש לשינויים, פתרון בינלאומי ומוצר ידידותי ופונקציונאלי. הצוות המקצועי של אקסלנדו הינם עובדים מקצועיים ,בעלי מודעות גבוהה לשרות, שיודעים להפיק את המקסימום מתוכנת ה Power BI.הפרויקט בוצע בשיתוף ההנהלה הבכירה של קבוצת מבנה באפיון תכונות המערכת ובהגדרת המאפיינים החשובים לחברת נדל"ן מניב כגון תפוסה,NOI ,השכרות, חייבים, מעקב פדיונות ופקטורים נוספים. בתום הפרויקט עלתה לאוויר מערכת BI שעובדת היטב בארגון ומספקת תוצרים מצוינים. יש שביעות רצון רבה בקרב העובדים והמנהלים כאחד. הערך המוסף שלה למערכת ERP מורגש היטב ובחברה ממשיכים בקידום תוכנת ה-BI לנושאים ותחומים עסקיים נוספים.

שי שלום, סמנכ"ל תפעול

קבוצת צוק

"כל הכבוד על העבודה הנהדרת שעשיתם בבניית הדשבורדים. קיבלתם משימה מורכבת ומאתגרת, והצלחתם להגיע לתוצר ברור, איכותי ואפקטיבי. תודה מכולנו על האכפתיות, היצירתיות והמקצועיות שהפגנתם לכל אורך הפרויקט!"

דרור סיני, מנהל מערכות מידע

קבוצת MGS - מגה ספורט, אליטל, סטיב מאדן ועוד

"לאחר שבחנו חברות יישום רבות והתנסנו במגוון רחב של טכנולוגיות, אני יכול לומר בביטחון שהשילוב של אקסלנדו עם מיקרוסופט Power BI הוא פתרון BI אופטימלי במבחן התוצאה, בגמישות ועלות תועלת. שיטת העבודה של אקסלנדו ממוקדת בתועלת העסקית ומאפשרת התקדמות רציפה. הROI של המוצר מובהק ומיידי והכי חשוב, המנהלים ב-MGS אוהבים את הדשבורד ועושים בו שימוש יומיומי, ולכן אני שלם עם הבחירה באקסלנדו."

נתנאל ברגר Planning Manager

RIOGLASS

אנו שמחים שבחרנו באקסלנדו כספקי הבינה העסקית שלנו.פרויקט בינה עסקית למפעל תהליכי יצרני ומורכב בפני עצמו אינה מלאכה פשוטה. התלבטנו רבות היכן לבנות את יסודות הבינה העסקית של המפעל ובחרנו באקסלנדו כחברה צעירה נמרצת בעלת מטרות ורעב להצליח. העליה לאוויר לא היתה פשוטה אך בהחלט קפיצת מדרגה מבחינת הנהלת המפעל והקשר בין ההנהלה לרצפת הייצור. הבנה עסקית ע"י הצגה ויזואלית פשוטה של מידע מורכב היא מפתח להצלחה. נכונות לנו בריוגלאס עוד שנים של עבודה עם POWER BI בזכות אקסלנדו.

אושרי דיין רו"ח

מנהל מחלקת כספים

שיטות התחקור והניתוח להן נחשפנו גרמו לנו לקפיצת מדרגה משמעותית ביותר בהבנת הפעילות והגורמים המשפעים על הרווחיות שלנו - שיפור התהליכים וההבנה שנוצרה ע"י שימוש בכלי הניהול הביאו לחסכון וייעול. ההכרות עם אנשי אקסלנדו מדהימה והשיתוף בבניה והרצון לתמוך גרמו לי להמשיך בפרויקטים שאנו מפתחים יחד. תודה ענקית על האכפתיות התמיכה והעזרה האישית בהגשמת הפרויקטים שלנו.

אלכס אוריאלי

סמנכ"ל כספים ומערכות מידע

"בעולם של מערכות מידע מתקדמות המייצרות המון DATA - ישנו צורך קריטי בקבלת תמונה בהירה, עדכנית ומקיפה של מצבו הפיננסי של העסק החברים הכישרוניים והנמרצים מאקסלנדו עזרו ועוזרים לנו למצוא מענה לצורך הנ"ל על ידי הטמעת פתרון מתקדם של Power BI המענה שאנחנו מקבלים מאקסלנדו הוא מצוין ואנחנו מצפים להמשך שיתוף פעולה פורה ואפקטיבי"

אורי צרור

מנכ"ל פאנקו גרופ

"מה שמיוחד באקסלנדו הוא הפשטות שבה הם הופכים מידע לנגיש, אפקטיבי וברור. אנחנו מאד מרוצים מהעבודה מולם וכבר התקנו את המערכות במדינות נוספות בהן אנחנו פעילים. ממליץ בחום!"

שחר בן-אור

מנהל פרויקטים , מחלקת כספים

כשהתחלנו את הפרויקט עם אקסלנדו הם אמרו לי "אתם תגידו מה אתם חולמים ב BI, ואנחנו נגשים את זה", חשבתי שהם מגזימים, אבל בפועל הם לא רק הגשימו אלא גם שידרגו את החלומות הכי פרועים שלנו. הכלים שאקסלנדו בנו בעבורנו יכולים לעזור ולשפר את כלל תרבות המידע בארגון ואני מאמין שיש מרחב גדול להתפתח לתחומים נוספים בעסק שלנו. אקסלנדו היא חברה צעירה ויצירתית עם פתיחות מחשבה וגישה שהכל אפשרי.

עידן דשא

CTO, TRAVELERS BOX

חברת אקסלנדו מלווה את חברתנו מיום היווסדה. כסטארט אפ צעיר המפתח מערכות עתירות טכנולוגיה לתפוצה רחבה, נדרשנו לנתח את ביצועי הגרסאות השונות של המוצר תוך כדי תהליך הפיתוח, במטרה להפיק תובנות לצורך שיפור מתמיד. עבורי העבודה עם אקסלנדו היא חוויה יומיומית. בעלי ועובדי החברה מסורים לתהליך ועושים כל מאמץ שצריך כדי שנצליח. מהיום הראשון קיבלנו גב מקצועי שאיפשר לנו לנהל תהליך פיתוח חכם ויעיל. אין ספק שאקסלנדו היא שחקן מפתח לאנליזה עסקית חכמה באמצעות כלים חדשניים, גמישים ולא יקרים.

מאיר שירזי

מנכ"ל, נ.ש.מ בע"מ

"תארו לעצמכם עולם בו אתם מגיעים למשרד לוחצים על מקש או שניים וכל העסק נפרש למול עיניכם כמו גי פי אס. נתונים להיום? ללפני חודש? שנה? שבוע? יכולים לראות למי מכרתם בכמה ולמה ואיך ומדוע והאם הרווחתם או הפסדתם ועל מה יותר ועל מה פחות. מה כן כדאי ומה לא כדאי לעסק. איזה סוכן עלה במכירות איזה אזור ירד במכירות. איזה מוצר מרקיב מעודף מלאי במחסן ואיזה חייבים בהול להזמין. וכמה להזמין שיספיק! ושלא יהיה יותר מדיי כי אין מקום ואשראי לכל. את כל זה ועוד ביקשתי מאקסלנדו כל בוקר מול עיניי. את כל זה ויותר קיבלתי!! מאקסלנדו. זה עובד, זה מדהים, כלי הכרחי לכל מנהל עסק! ממליץ!!!"

עמי כ"ץ

סמנכ"ל תפעול והנדסה, דסליטק

חברת דסליטק נעזרת בשירותים של אקסלנדו כבר למעלה משנה. במהלך השנה הזאת קיבלנו שירות מהיר ואישי, ופתרונות טכנולוגים קריאייטיבים שהקפיצו את יכולות ניתוח המערכות שלנו באופן משמעותי.

דיויד שולמן

יועץ ליו"ר דירקטוריון מרכז עלית לספורט

היכולות של אקסלנדו לתת למנהלי מרכז הספורט מגוון רחב ועשיר של דו"חות מאפשרים היום למנהלים לקבל החלטות בזמן אמת שהן מבוססות על נתונים בזמן אמת ומקצרים את תהליך קבלת ההחלטות בצורה דרסטית. מערכת האקסלנדו מאפשרת למנהלים לדעת הכל הן על הלקוח והן על איכות השרות שניתן ללקוח ועל ידי כך הופכים את החיים של מנהלים קלים ופשוטים יותר ומאפשרים להם להצליח בתפקידם. בתור מי שהוביל את פרוייקט המחשוב של מרכז עלית לספורט אני ממליץ בחום על יכולות המערכת של אקסלנדו.

אורן ירון

מנהל חטיבה, מיקור חוץ, נס טכנולוגיות

נס עובדת במשך מספר שנים עם אקסלנדו בתחום ה VBA, בעיקר אצל אחד מלקוחותינו הגדולים. אקסלנדו מספקת ללקוח פתרונות יעילים לאורך זמן, תוך מקצועיות רבה ושירות מהיר. ביצוע פרוייקטים באופן יעיל, איכותי ולשביעות רצון הלקוח.

דותן ברטוב

עוזר מנכ"ל, איסבקו חברה ישראלית למשקאות בע"מ

אני חושב שהמערכת שלכם נוחה מאד לעבודה, יודעת להציג נתונים בצורה ברורה. המערכת הפכה להיות כלי עבודה מאד משמעותי עבורי ועבור אורן המנכ"ל של החברה, אנחנו משתמשים בה בתדירות יומיומית קבועה. אני מרוצה מאד מהבחור, יש לו מודעות שירות גבוהה, נעים לי מאד להתנהל מולו. הבחור מקצועי, ישר, נטול יהירות והכי חשוב ? בן אדם!!!! תן לו תפיחה חזקה על השכם ממני...שורה תחתונה...... אתם תותחים!!!!!

גיא גיאור

מנכ"ל

לאחר שנה של דרך משותפת ניתן לסכמה בשתי נקודות עיקריות (לפי סדר חשיבות): 1. שירות לא מתפשר, מהטובים ביותר מכלל ספקי השירות שלנו. זמינות, סובלנות ומקצוענות מכלל מנהלי הפרויקט מולם עבדנו. 2. מערכת מותאמת אישית לפי צרכי החברה שלנו ובהתאם לתוצרים שביקשנו למדוד. אותה מערכת שאיתה ניתן להתעדכן בנייד או במחשב בכל רגע נתון על מצב התנועות והתנודתיות ומנגד לייצא דוחות יצירתיים עם גרפים מוגדרים מראש לטובת דיווחים או סיכומים תקופתיים. מכל הלב- ממליצים בחום...

לינדה כהן רופא

מנהלת יחידה כלכלית - Strauss Group

עבדנו עם אקסלנדו על פרויקט של לוח שעונים לקבוצה במסגרת הפרויקט אקסלנדו ליוו אותנו בכל פרט ופרט, תמכו בנו בכל בקשה, גילו גמישות אינסופית, והפגינו מקצועיות גבוה מאוד התוצר בסופו של דבר קטף שבחים רבים וקלע בול למטרה

יריב בינון

בעלים, ETEACHER GROUP

אנליזה היא מימד חשוב ביותר בחברה גלובלית כמו שלנו שפועלת בסביבה תחרותית. אקסלנדו ליוו אותנו ביעוץ ובניית כלי אנליזה עסקית. הכלים שאקסלנדו בנו עבורנו איפשרו לנו לראות את הביזנס בצורה יותר ברורה ומובנת, ולקבל החלטות עסקיות נכונות בזמן.

יישומים נבחרים