שאלות נפוצות

ריכזנו עבורכם את השאלות שתמיד שואלים אותנו - להבטיח שיהיה לכם את כל המידע הנדרש לבחירת הפתרון המתאים לעסק שלכם.

בשתי מילים: תוסף מהפכני. ה-Power BI  הוא חלק מסביבת האופיס, הוא הpower point של הנתונים. כלי שמאפשר תהליך מקצה לקצה, חיבור לנתונים, משיכה וסידור מידע, מידול (לוגיקה), ויזואליזציה, הפצה ושיתוף ומיועד לכלכלן-אנליסט.

בתהליך טכנולוגי פשוט מתקבל מענה לצורך לייצר שורות תחתונות. עיבוד המידע וניתוח הנתונים באמצעים ויזואליים ממחיש למנהלים את היתרונות והחסרונות בארגון בנגישות מקסימלית. וכמובן שהכל מתבצע בענן של Microsoft.

יתרונות טכנולוגים: Power BI לא מצריך תשתית ולא תוכנות יקרות נוספות. מדובר בסביבת עבודה גמישה (ובכך מזכירה את האקסל), מהירות יישום (כנ"ל), מאד דומה לאקסל, סביבת עבודה של מיקרוסופט, הממשק הפשוט לאופיס, עוצמת הענן של מיקרוסופט, ואבטחת המידע, שהרי מדובר בענן המאובטח בעולם.

מידע נוסף על Power BI ניתן לקרוא כאן.

מדובר באח תאום של אקסל (כולל כל היתרונות, בתוספת היכולות להם חיכינו) שפונה למיליארד משתמשי אופיס, ומיליארד משתמשים לא טועים. 

כל עסק שרוצה להשיג יתרון תחרותי בעזרת מיקוד עסקי וייעול תהליכים.
מנהל שרוצה
 להבין את מצב העסק במבט ולהשיג עצמאות בניתוח נתונים והפקת תובנות ממידע בלחיצת כפתור, מבלי להוציא הון על פיתוח, תשתית ורישוי.

אקסלנדו מעודדת ומסייעת ללקוחותיה למקסם את הערך המופק מ Power BI באופן עצמאי ככל שירצו. ברוב המקרים, לקוחותינו נעזרים בנו ליצירת התשתית- שאיבת המידע הרלוונטי מכלל המקורות וסידורו לכדי מאגר נתונים הזמין לתחקור חופשי וקל במשיכת עכבר, Drag & Drop כמו פיווט פשוט באקסל. נשאף שלא תהיו תלויים בנו בנושא ויזואליזציה – יצירת דוחות חדשים ו/או עריכת קיימים כולל יכולת שיתוף בהתאם להרשאות צפייה.

אקסלנדו מספקת ללקוחותיה הדרכות Basic למשתמשי קצה, וקורס Editor למשתמש מתקדם המפיק, עורך ומפיץ דוחות חדשים במערכת. רוצים קורס מפתח BI כדי לעשות הכל בכוחות עצמכם? פרטים נוספים באקדמיה של אקסלנדו.

אקסלנדו שמה את הדגש על אנליזה, על ערך עסקי מובהק מנתונים, ולא על טכנולוגיה. משחר ההיסטוריה עסקים מנתחים את ביצועיהם, החכמה היא להשתמש בכל הניסיון הנבר הזה. אנחנו מנסים להביא ידע וניסיון מעסקים דומים לשלך כדי לחסוך זמן על אפיונים ותהליכי פיתוח ארוכים הטומנים בחובם פער בתאום ציפיות- אכזבות ועלויות לא צפויות, אותם אנו מנסים למנוע.
אקסלנדו מונעת מלתת ערך, מדשבורד שיעשה לך את הבוקר ויעזור לך להתמקד במחוללי רווח וגורמים המצריכים את תשומת הלב שלך.

בשונה מהמתחרים המונעים ממכירת רישוי ותשתית יקרים, אקסלנדו מספקת את שירותיה על בסיס טכנולוגיה זמינה ולא יקרה. בעוד המתחרים מעוניינים למכור כמה שיותר שעות פיתוח, אנחנו מעדיפים לצייד אותך בחכמה מהמדף, ב BI מתקדם וסופר איכותי כשירות, יחד עם Help Desk שיענה לך כשאתה צריך ויעזור לך ככל שניתן.

או כמו שאמר את זה אופיר אטיאס סמנכ"ל ברשת רמי לוי: "אתם הספק היחיד שרוצה לעבוד ולהביא ערך".

בשתי מילים: תוסף מהפכני. ה-Power BI  הוא חלק מסביבת האופיס, הוא הpower point של הנתונים. כלי שמאפשר תהליך מקצה לקצה, חיבור לנתונים, משיכה וסידור מידע, מידול (לוגיקה), ויזואליזציה, הפצה ושיתוף ומיועד לכלכלן-אנליסט.

בתהליך טכנולוגי פשוט מתקבל מענה לצורך לייצר שורות תחתונות. עיבוד המידע וניתוח הנתונים באמצעים ויזואליים ממחיש למנהלים את היתרונות והחסרונות בארגון בנגישות מקסימלית. וכמובן שהכל מתבצע בענן של Microsoft.

יתרונות טכנולוגים: Power BI לא מצריך תשתית ולא תוכנות יקרות נוספות. מדובר בסביבת עבודה גמישה (ובכך מזכירה את האקסל), מהירות יישום (כנ"ל), מאד דומה לאקסל, סביבת עבודה של מיקרוסופט, הממשק הפשוט לאופיס, עוצמת הענן של מיקרוסופט, ואבטחת המידע, שהרי מדובר בענן המאובטח בעולם.

מדובר בתוסף שפונה למיליארד משתמשי אופיס, ומיליארד משתמשים לא טועים. 

מטרת המערכת להציג את חוסנה של החברה במדדי בריאות עיקריים ויחסים פיננסיים מהותיים דוגמת: יחס מכירות לחוב ברמת חברה, סכון, לקוח, יחס מלאי למכירות ורווח, עלות שכר ביחס לפדיון, נצילות מגוון המוצרים, תלות בלקוחות מפתח וכד'.

אנחנו נדאג שהפרמטרים הקריטיים המבטאים את חוסן החברה יהיו מול העיניים ברורים ומדוייקים.

אקסלנדו עושה מאמץ לרוץ לתוצר ראשון במהירות האפשרית. להוריד סיכונים ופערי תאום ציפיות בהתחלה. נשאף לתת לך ולארגון להתנסות בכלים, להכיר את Power BI ודרך העבודה של אקסלנדו כך שהצעד הבא, יעשה בבטחה.

ברוב המקרים התוצר הראשון מסופק תוך ימי עבודה בודדים. (בטח אם כבר עזרנו לעסקים דומים לשלך).

אנחנו כאן כדי לסייע, אם רק תבקש.
אקסלנדו מאמינה שBI עושים תמיד. בכל יום ניתן להפיק עוד ערך מהמידע. רמת ההפעלה של אקסלנדו תלויה בעיקר ברמת השינויים בתהליכים ויכולות בבית- הימצאות כלכלן-אנליסט שחי את המערכת. 

בהתאם לצורך העסקי ורמת הגנריות של הפתרון הנדרש, נחליט אם להציע:

  • אחד מפתרונות המדף (מתאים לעסקים המושתתים על מערכת ERP CRM נפוצה ורמת קסטומיזציה סבירה).
    את סביבת ה BI אנו מציעים כשירות מנוהל הכולל Help Desk במחיר חודשי קבוע בהתאם למסלול שלך הנקבע בהתאם לכמות עולמות התוכן, כמות משתמשי הקצה, מספר מקורות מידע וכד'. 
  • פרויקט במחיר קבוע וסופי בהתאם לאפיון
  • ליווי אנליסט לתקופה וקצב שיקבע על ידכם מחצי יום בשבוע. 
שאלון קצר, ונדע להציע פתרון התפור לצורך והכיס שלכם.