איך למקסם את לקוחות המועדון

יתרונות מערכת Power BI לעסקים בעלי מועדוני לקוחות רלוונטית לכל מי שרוצה להכיר את דפוסי הצרכנות של הלקוחות הנאמנים ביותר שלו. הדשבורדים אוגרים את פירורי המידע ומנתחים אותם, כך שכל לקוח יקבל את הקמפיין המדויק והמהלך יוביל להגדלת ההכנסות.

דשבורד אקסלנדו למיקסום רווחי מועדון הלקוחות מרכז מידע ממקורות שונים בכדי לאפשר סיווג מיטבי של הלקוח לקבוצת הייחוס הרלוונטית לו (קלסטר) בהתאם לנתונים דמוגרפיים והרגלי קנייה כגון: נתוני רכישה אחרונה, ממוצע עסקה, קטגוריות מועדפות, פעילות דיגיטלית (פתיחת פרסומים, צפיה במוצרים באתר, ביקור בחנויות, ניצול הטבות וכד') תאריך יום הולדת, הצטרפות ועוד.
המערכת מאפשרת לסנן את קהל הלקוחות בהתאם למסננים רבים המדייקים את אופי הרכישה של הקבוצה ולקבע את הפרופיל כך שהרשימה תמשיך להתעדכן (בלקוחות) העונים לפרופיל שהוגדר. מרגע הגדרת הפרופיל ניתן לבצע פעולות שיווק לקהל המפולח, בלחיצת כפתור המעביר לקמפיין את אותם הלקוחות למערכת הדיוור.

בכל אחד מהמסכים המוגדרים במערכת לפי נושא, ניתן לקבל רשימה נוחה של הלקוחות בהקלקות בודדות ולהעביר את הרשימה למנהל הקמפיין. הניתוחים המפורטים מטה, הם חלק מהחבילה הבסיסית של המערכת, בשלב מתקדם יותר קיימת אופציה לניתוח תוצאות קמפיין שדוור.

מסך מבט על: במסך זה נוכל לפרק דפוסי צרכנות שונים על פי סוג הלקוח – חברי מועדון או לקוח מזדמן, ולאבחן מיהם הלקוחות המרכזיים שלנו. כמו כן, נוכל לנתח את דפוסי הרכישה בסניפים השונים.

מסך צירופים/ חידושים: ניתוח הצטרפות למועדון וחידוש מועדון על ציר הזמן, ניתוח המוצר "המצרף" אותו קונה לקוח נאמן

מסך ניתוח פעילות חברי מועדון:

  • סיווג חברי המועדון לפי:  תאריך יום הולדת, מועד הצטרפות למועדון, תאריך רכישה אחרונה, נתוני מכירות ועוד. נוכל לחתוך את הטבלה לפי ימים מרכישה אחרונה, ממוצע עסקה, קבוצת גיל, מגדר ועוד. הטבלה נוחה לייצוא לאקסל לאחר שהפעלנו את כל הלוגיקות הנדרשות.
  • יכולת להתחבר למערכת דיוור ליצירת קמפיין

מסך חברי מועדון נוטשים: לקוחות נוטשים לפי סיווג – לקוח שלא קנה מעל חצי שנה בהשוואה לתקופה קודמת עם X עסקאות

מסך חוגגים יום הולדת: מסנן לפי תאריך יום הולדת ומשגר קמפיין מבצע

למעבר להדמיה לחץ כאן

אהבתם? תשתפו!

Share on facebook
שתף ב-Facebook
Share on twitter
שתף ב-Twitter
Share on linkedin
שתף ב-LinkedIn
Share on pinterest
שתף ב-Pinterest

תגובות